Doporučení pro výběr čerpadlového nástavce sudového čerpadla FLUX

Sudová čerpadla jsou určena k čerpání kapalin (slabé a koncentrované kyseliny a zásady, různá činidla, rozpouštědla, hořlaviny, ropné látky,  ...) např. z transportních sudů a kontejnerů. Sudové čerpadlo FLUX si můžete vybrat podle jeho použití z nabídky SUDOVÁ ČERPADLA FLUX nebo si ho sestavit z komponent z této nabídky.

Vyráběné typy čerpadlových nástavců FLUX:
F 424 - bezucpávkové provedení, vertikální (PP, PVDF, nerez)
F 425 - provedení pro vyčerpání 99,98% obsahu sudu, vertikální (PP, nerez)
F 426 - kombinace pro čerpání a míchání, vertikální (PP, nerez)
F 427 - potravinářské čerpadlo, vertikální (nerez)
F 430 - ucpávkové provedení, vertikální (PP, PVDF, nerez, hliník, Hastelloy C)
F 430 TR - ucpávkové provedení, horizontální (PP, nerez).
Podle chemických vlastností čerpané kapaliny zvolíme materiálové provedení čerpadlového nástavce (nerez, hliník, polypropylen, PVDF). V krátkém popisu čerpadlových nástavců jsou uvedeny nejčastější příklady použití.
U vybraného materiálového provedení zvolíme podle účelu použití požadovanou délku čerpadlového nástavce, můžeme si vybrat z provedení s max. ponorem 0,7 m (kanystry), 1 m (sudy) a 1,2 m (IBC přepravní kontejner).
Čerpadlové nástavce lze kombinovat s různými motory, vhodné typy pro daný nástavec jsou uvedeny na kartě SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ.

 

Čerpadlový nástavec F 424 PP - 41/36, 700 mm, z polypropylenu

 
Kyselina chlorovodíková, kyselina sírová do 60%, kyselina dusičná do 40%, kyselina fluorovodíková (HF) do 20%. AdBlue - vodný roztok močoviny 32,5%.
Volat pro cenu
Doprava   ZDARMA
Dostupnost   1 až 5 týdnů
Výrobce:   FLUX
Hmotnost zboží:   2 kg
 

Materiálové provedení PP, bezucpávkové, hřídel Hastelloy C, rotor ETFE, s vnitřní trubicí z polypropylenu, bez těsnění v prostoru ložisek a uložení, vněj. průměr 41 mm, výtlak vněj. závit G1 1/4. Čerpadlo je bezpečné při běhu na sucho, neopotřebovává se mechanická ucpávka, kapaliny se nemohou znečistit mazadly z čerpadla. Úplné vyprázdnění trubice čerpadla pomocí spirálního ložiska.

Vhodné pro použití pro větší průtoky při malé dopravní výšce.
Pro přečerpávání slabších louhů a kyselin nebo kapalin majících jejich charakter, např. ve vodárnách. Kyselina chlorovodíková, kyselina sírová do 60%, kyselina dusičná
 do 40%, kyselina fluorovodíková (HF) do 20%. AdBlue - vodný roztok močoviny 32,5%. Možno připojit ke komutátorovým motorům F 417, F 457, F 458 a F 460.

Návod   Info

Závislost čerpaného množství na dopravní výšce s různými typy motorů. Pro čerpadlo 424 PP platí křivka "36".Způsob čerpání (čerpadlový nástavec): odstředivé (malá viskozita)
Materiálové provedení smáčených částí: Polypropylen - PP
Délka čerpadlového nástavce (m): 0,7
Viskozita max. (mPa.s,): 1000
Průtok max. (m3/hod.): 4,2
Dopravní výška max. (m): 13
Teplota čerpaného média max. (°C): 50
Použití - chemicky neutrální kapalina: ano
Použití - slabé kyseliny a zásady: ano
Použití - hořlaviny: ano
Hmotnost (kg): 1
Prostředí: normální
Provedení: normální
Záruka (měsíce): 24