Sudová čerpadla Standard Pump

DOPORUČENÍ PRO VÝBĚR SUDOVÉHO ČERPADLA STANDARD PUMP

Při výběru sudového čerpadla Standard Pump doporučujeme následující postup:
1) Podle chemických vlastností čerpané kapaliny vyberte vhodné materiálové provedení sudového čerpadla. V krátkém popisu nabízených typů sudových čerpadel jsou uvedeny příklady použití pro nejčastěji čerpané kapaliny. Bližší informace jsou dále uvedeny na kartě POPIS v naší nabídce. Zde je uveden i odkaz na podrobné informace o korozní odolnosti jednotlivých materiálových provedení sudových čerpadel. V případě nejistoty nám zašlete specifikaci Vámi čerpané kapaliny (chem. složení, koncentrace, viskozita, hustota, ..) a my Vám vhodný typ sudového čerpadla doporučíme.
Pokud máte vyzkoušeno pro Vaše použití jiné materiálové provedení, než které je doporučeno v naší nabídce, můžete si ho samozřejmě objednat - ale na vlastní riziko.
2) Podle použití sudového čerpadla (kanystr, sud, kontejner, ...) vyberte potřebnou délku čerpadlového nástavce, můžete si vybrat z provedení s max. ponorem 0,7 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m a 1,8 m (1,2 m je vhodný pro přepravní kontejner).
3) Zkontrolujte si parametry provozního bodu na charakteristice sudového čerpadla (hodnotu průtoku při dopravní výšce odpovídající Vašemu výškovému převýšení min. úrovně hladiny v zásobní nádrži a výtoku z hadice včetně započtení délky Vaší hadice). Charakteristiku sudového čerpadla najdete na kartě POPIS v naší nabídce. Dopravní výšku si můžete vypočítat na naší stránce VÝPOČET DOPRAVNÍ VÝŠKY (část přesný výpočet, návod postupu je uveden ve VIDEOPRŮVODCI).

Sudová čerpadla Standard Pump mohou být na přání osazena řízením otáček pomocí potenciometru. Tím je současně dosažen pozvolný náběh a proto na rozdíl od konkurence nemůže dojít k rázu hadice.

V případě požadavku zpracování nabídky na sudové čerpadlo nám zašlete minimálně následující informace:
- Označení čerpané kapaliny (chemické složení, koncentrace, viskozita, měrná hmotnost).
- Výškový rozdíl min. úrovně hladiny v přepravním obalu a výtoku z hadice.
- Délka hadice.
- Výška přepravního obalu.
- Požadavek doby na přečerpání určitého objemu kapaliny.


Výpis zboží v pořadí: Podle abecedy Od nejnižší ceny Zobrazení:
Výběr podle výrobců:   Vše 
Standard Pump
Hledat dle sablony parametruPorovnat Porovnat vybrané  (celkem:0):


Sudové čerpadlo Standard Pump, nerez, max. ponor 0,7 až 1,8 m

Pro hořlaviny, organické látky a kapaliny nekorodující nerez. Do výbušného prostředí s pneumatickým pohonem (tl. vzduch).
Ceny od: 34 187,- Kč s DPH 28 254,- Kč bez DPH

Sudové čerpadlo Standard Pump, PP, max. ponor 0,7 až 1,8 m 230 V

Slabší louhy a kyseliny nebo kapalin majících jejich charakter, např. ve vodárnách. Kyselina chlorovodíková, kyselina sírová do 60%, kyselina dusičná do 40%
Ceny od: 13 156,- Kč s DPH 10 873,- Kč bez DPH

Sudové čerpadlo Standard Pump, PVC, max. ponor 0,7 až 1,8 m 230V

Pro všechny kapaliny dodávané v přepravních IBC kontejnerech. Regulace otáček.
Ceny od: 20 492,- Kč s DPH 17 819,- Kč bez DPH