Jak se vyhnout kritickým chybám při výběru čerpadla a domácí vodárny

Jak platit

Platbu za zboží je možno provést následujícími způsoby:
- Platba dobírkou. Po dodání se provede úhrada v hotovosti dopravci.
- Platba na účet. Na základě vystavené zálohové faktury (neplatí se poplatek za dobírku) se provede jeho úhrada bankovním převodem na náš účet. Zálohová faktura s číslem našeho účtu a variabilním symbolem je vystavena a odeslána až po provedení objednávky. V případě požadavku urychlení vyřízení objednávky je možné provést úhradu na náš účet č. 35-9199960287/0100 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Před provedením platby si prosím zkontrolujte, aby uhrazená částka obsahovala i úhradu dopravy (viz. stránka DOPRAVA). Úhradu je také možno provést na pokladně kterékoliv pobočky Komerční banky, její provedení můžeme prověřit téměř okamžitě a zboží obratem expedovat.
Informace pro platbu ze zahraničí:
IBAN: CZ5201000000359199960287
SWIFT: KOMBCZPPXXX
Komerční banka Hradec Králové
- PAYU. Platba před dodáním zboží pomocí platební karty, internetového bankovnictví, v hotovosti na poště nebo terminálu Sazky.
V případě, že upřednostňujete rychlý online převod, vyberete banku, ve které máte účet. Následně Vás systém přesměruje přímo na stránku Vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte tak, jak je zvyklý. Po přihlášení máte připravený již předvyplněný platební příkaz (vyplněné číslo účtu prodejce, variabilní symbol, částka za zboží) a po potvrzení platby se ihned provede úhrada objednaného zboží.
V případě úhrady platební kartou stačí zvolit platbu kartou (Visa, Mastercard dle typu platební karty), zadat do formuláře údaje z platební karty (číslo karty, datum expirace, CVV kód na zadní straně karty) a po potvrzení platby se ihned provede úhrada objednaného zboží.
- Platba v hotovosti. Pouze v případě osobního převzetí v prodejním skladu v Kostelci n. Orl., případně v Hradci Králové (po předchozí domluvě).

Při volbě platby na účet (zálohovou fakturou) je zboží expedováno až po připsání fakturované ceny na náš účet.
Platba na fakturu s dobou splatnosti je možná pouze na základě předběžné dohody.

Další informace jsou uvedeny na stránce OBCHODNÍ PODMÍNKY.