Jak se vyhnout kritickým chybám při výběru čerpadla a domácí vodárny

Kontakt - kde nás najdete

PROVOZOVNA - prodejní sklad:

E-mail: info@e-cerpadla.cz, pouze pro technické dotazy dotaz@e-cerpadla.cz. Vámi odeslaný E-mail na tyto adresy bude doručen nejen do prodejního skladu, ale i do sídla firmy v Hradci Králové.
Telefon: 494 321 013. Mimo pracovní dobu použijte prosím kontakty do sídla firmy.
S dotazy ohledně dostupnosti zboží, termínu dodání nebo odeslání zboží se obracejte pouze do prodejního skladu.
SKYPE jméno pro internetový telefon: e-CERPADLA
Čerpadla prodáváme od 7. 3. 2005.

Pracovní doba:
Pondělí až pátek od 8 do 15 hod.
Polední přestávka: 12.00 až 12.30 hod.

Korespondenční adresa:
INTERNETOVÝ OBCHOD e-ČERPADLA
Fügnerova 1126
517 41 Kostelec nad Orlicí

Kde nás najdete?
Z hlavní silnice č. 11 se v Kostelci n. Orl. odbočí u restaurace SECESSE do Erbenovy ulice, druhá odbočka doprava je ulice Fügnerova, provozovna se nachází 15 m od křižovatky.

U dotazů technického charakteru používejte přednostně E-mail dotaz@e-cerpadla.cz. Před jeho odesláním si nejdříve prohlédněte kartu POPIS a PARAMETRY v naší nabídce zboží včetně odkazů na PROSPEKT a NÁVOD, v horní části stránky PRŮVODCE VÝBĚREM ČERPADLA, dále stránku JAK VYBÍRAT, ve spodní části levého úzkého sloupce JAK SESTAVIT DOMÁCÍ VODÁRNU, JAK NAHRADIT STARÉ ČERPADLO, JAK ZVÝŠIT TLAK, ČASTÉ DOTAZY, zda tam již není uvedena odpověď.

V případě odeslání objednávky E-mailem použijte výhradně E-mail info@e-cerpadla.cz. Pokud potřebujete realizovat dodávku do určitého termínu, proveďte co nejdříve objednání zboží a do poznámky uveďte Vámi požadovaný termín expedice. Pokud bude reálný, provedeme okamžitě jeho rezervaci a následně odeslání. Pokud zboží nebude skladem, pokusíme se ho zajistit u našich dodavatelů. Pokud se nám to nepodaří, po telefonické dohodě s Vámi objednávku zrušíme.

Pokud z Vaší poptávky pochopíme Vaše záměry, velice nám pomůže při výběru vhodného řešení sdělení alespoň odhadu Vašeho rozpočtu, abychom mu mohli přizpůsobit naši nabídku.
Pokud uvedete svoje telefonní číslo, můžeme v případě potřeby některé věci upřesnit telefonicky.

Informace o možnostech úhrady zboží najdete na stránce JAK PLATIT. V případě požadavku urychlení vyřízení objednávky je možné provést úhradu na náš účet č. 35-9199960287/0100 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Úhradu je také možno provést na pokladně kterékoliv pobočky Komerční banky, její provedení můžeme prověřit téměř okamžitě a zboží obratem expedovat.
Informace o dopravě včetně její ceny najdete na stránce DOPRAVA.
Informace o postupu při reklamaci najdete na stránce REKLAMAČNÍ ŘÁD.
Informace o postupu při odstoupení od smlouvy najdete na stránce OBCHODNÍ PODMÍNKY.

Důležité upozornění
V případě, že chcete reklamaci nebo výměnu zboží projednat osobně v našem prodejním skladu, doporučujeme se předem telefonicky domluvit na termínu. Pokud se dostavíte neohlášeni, může se stát, že budete čekat, než pracovník připraví expedici objednaného zboží pro přepravce a bude se Vám moci věnovat.SÍDLO FIRMY:
IMPEA s. r. o.
Kydlinovská 301/14
503 01 Hradec Králové 16
Na sídlo firmy prosím nezasílejte žádné zásilky, např. se zbožím na záruční opravu!

E-mail: pachta@e-cerpadla.cz (Vámi odeslaný E-mail bude doručen pouze do sídla firmy, ne do prodejního skladu). Proto pro objednávky použijte prosím info@e-cerpadla.cz.
SKYPE jméno pro internetový telefon: pachtapachta
Telefon: 603 438 923 (Ing. L. Pachta)
ID datové schránky: 4aqbq9j

IČO: 275 06 746
DIČ: CZ27506746
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové v oddílu C, vložka 23074.