GRUNDFOS

DOPORUČENÍ PRO VÝBĚR OBĚHOVÉHO ČERPADLA GRUNDFOS

Teplovodní topení: Elektronicky řízené oběhové čerpadlo Grundfos ALPHA2 si jednoduše samo analyzuje model vytápění a podle toho přizpůsobuje svůj provoz tak, aby maximálního komfortu dosáhlo vždy při co nejnižší spotřebě energie. Potřeba tepla v domě se totiž neustále mění – v závislosti na denní době, intenzitě slunečního záření, poloze jednotlivých pokojů, počtu uzavřených ventilů atd. Zabudování této inteligentní funkce do modelu ALPHA2 je prvním případem použití pro oběhová čerpadla určená pro domácnost – funkce AUTOAdapt je revolučním řešením, které vám dokáže uspořit až 80 % nákladů na energii!
Na jasně čitelném LED displeji lze kdykoli zkontrolovat aktuální elektrický příkon oběhového čerpadla. Ten se pohybuje u čerpadla ALPHA2 25–40 od 5 do 22 wattů – i ve velmi chladných zimních měsících zůstává spotřeba ALPHA2 na těchto nízkých hodnotách.

Cirkulace užitkové vody: Oběhové čerpadlo GRUNDFOS UP 15-14 B, 80 mm, 230 V.Energetické třídy
Zařazení do energetických tříd A  - G vypovídá o energetické úspoře spotřebiče bez ohledu na jeho výkon či velikost.  Písmenem G je označován přístroj s největší spotřebou, písmenem A přístroj nejekonomičtější, tedy ten energeticky nejúspornější. Na výrobcích je pak značena piktogramy s barevným odlišením jednotlivých tříd.


Žádné produkty