Jak se vyhnout kritickým chybám při výběru čerpadla a domácí vodárny

Jak platit

Platbu za zboží je možno provést následujícími způsoby:

 • Platba dobírkou. Po dodání se provede úhrada v hotovosti dopravci.
 • Platba předem na účet. Na základě vystavené zálohové faktury (neplatí se poplatek za dobírku) se provede jeho úhrada bankovním převodem na náš účet. Zálohová faktura s číslem našeho účtu a variabilním symbolem je vystavena a odeslána následující pracovní den po provedení objednávky. V případě požadavku urychlení vyřízení objednávky je možné provést úhradu na náš účet č. 35-9199960287/0100 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Před provedením platby si prosím zkontrolujte, aby uhrazená částka obsahovala i úhradu dopravy. Úhradu je také možno provést na pokladně kterékoliv pobočky Komerční banky, její provedení můžeme prověřit téměř okamžitě a zboží obratem expedovat.
  Informace pro platbu ze zahraničí:
  IBAN: CZ5201000000359199960287
  SWIFT: KOMBCZPPXXX
  Komerční banka Hradec Králové
 • Platební brána ComGate Payments, a.s.. Platba po ukončení objednávky pomocí platební karty, internetového bankovnictví, ...
  V případě úhrady platební kartou stačí zvolit platbu kartou (Visa, Mastercard dle typu platební karty), zadat do formuláře údaje z platební karty (číslo karty, datum expirace, CVV kód na zadní straně karty) a po potvrzení platby se ihned provede úhrada objednaného zboží.
  Kontakt:
  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267
 • Platba v hotovosti. Pouze v případě osobního převzetí v prodejním skladu v Kostelci n. Orl., případně v Hradci Králové (po předchozí domluvě).
 • Platba převodem. Platba převodem na fakturu s dobou splatnosti je možná pouze na základě předběžné dohody, pokud Vaše společnost má dobré hodnocení společností Bisnode Česká republika, a.s..

Při volbě platby na účet (zálohovou fakturou) je zboží expedováno až po připsání fakturované ceny na náš účet.

Další informace jsou uvedeny na stránce OBCHODNÍ PODMÍNKY.