Jak se vyhnout kritickým chybám při výběru čerpadla a domácí vodárny

Sudová čerpadla Standard Pump

Nákupní rádce

Postup při výběru sudového čerpadla Standard Pump

  • Podle chemických vlastností čerpané kapaliny vyberte vhodné materiálové provedení sudového čerpadla. V krátkém popisu nabízených typů sudových čerpadel jsou uvedeny příklady použití pro nejčastěji čerpané kapaliny. Bližší informace jsou dále uvedeny na kartě POPIS v naší nabídce. Zde je uveden i odkaz na podrobné informace o korozní odolnosti jednotlivých materiálových provedení sudových čerpadel. V případě nejistoty nám zašlete specifikaci Vámi čerpané kapaliny (chem. složení, koncentrace, viskozita, hustota, ..) a my Vám vhodný typ sudového čerpadla doporučíme.
    Pokud máte vyzkoušeno pro Vaše použití jiné materiálové provedení, než které je doporučeno v naší nabídce, můžete si ho samozřejmě objednat - ale na vlastní riziko.
  • Podle použití sudového čerpadla (kanystr, sud, kontejner, ...) vyberte potřebnou délku čerpadlového nástavce, můžete si vybrat z provedení s max. ponorem 0,7 m, 1 m, 1,2 m, 1,5 m a 1,8 m (1,2 m je vhodný pro přepravní kontejner).
  • Zkontrolujte si parametry provozního bodu na charakteristice sudového čerpadla (hodnotu průtoku při dopravní výšce odpovídající Vašemu výškovému převýšení min. úrovně hladiny v zásobní nádrži a výtoku z hadice včetně započtení délky Vaší hadice). Charakteristiku sudového čerpadla najdete na kartě POPIS v naší nabídce. Dopravní výšku si můžete vypočítat na naší stránce VÝPOČET DOPRAVNÍ VÝŠKY (část přesný výpočet, návod postupu je uveden ve VIDEOPRŮVODCI).

Sudová čerpadla Standard Pump mohou být na přání osazena řízením otáček pomocí potenciometru. Tím je současně dosažen pozvolný náběh a proto na rozdíl od konkurence nemůže dojít k rázu hadice.
Podrobné technické informace získáte kliknutím na odkaz na KATALOG.

Pokud si nebudete jisti výběrem, zašlete nám prosím poptávku pomocí formuláře z nabídky POPTÁVKY (horní část stránky).

Klikněte zde pro více informací
Hledání podle parametrů

Hledání podle ceny
Cena:
6700 Kč
54000 Kč

Sudové čerpadlo Standard Pump, CPVC, max. ponor 0,7 až 1,8 m, 230 V

Pro všechny kapaliny dodávané v přepravních IBC kontejnerech. Regulace otáček.

Cena: od 10 171 Kč  s DPH 8 406 Kč  bez DPH

Sudové čerpadlo Standard Pump, nerez, max. ponor 0,7 až 1,8 m, tl. vzduch

Pro hořlaviny, organické látky a kapaliny nekorodující nerez. Do výbušného prostředí s pneumatickým pohonem (tl. vzduch).

Cena: od 39 878 Kč  s DPH 32 957 Kč  bez DPH

Sudové čerpadlo Standard Pump, PP, max. ponor 0,7 až 1,8 m, 230 V

Slabší louhy a kyseliny nebo kapalin majících jejich charakter, např. ve vodárnách. Kyselina chlorovodíková, kyselina sírová do 60%, kyselina dusičná do 40%

Cena: od 15 265 Kč  s DPH 12 616 Kč  bez DPH