SEAFLO plovákový spínač SFBS-25-05
Pro napětí 12 a 24 V DC, max. proud 25 A, s krytem.
Odložená platba Twisto Možnost odložení zaplacení
zboží až o 30 dnů
Množství: ks
Doprava
Osobní odběr. ZDARMA
Dostupnost: Skladem
Doručení: Do 2 pracovních dnů
Kód zboží: SFBS-25-05
Hmotnost: 1 kg
Vyrábí: Seaflo_logo1
Popis produktu
Parametry
Videoprůvodce
Popis produktu
Technické informace
Připojení: 12 V DC, 24 V DC, max. 25 A.