SFNDR24024 napájecí trafo z 230 V na 24 V DC
Pro čerpadla s elektromotorem na 24 V DC (max. 10 A). Stabilizovaný zdroj na DIN lištu.
Cena na dotaz
Odložená platba Twisto Možnost odložení zaplacení
zboží až o 30 dnů
Dostupnost: Skladem
Doručení: Do 2 pracovních dnů
Kód zboží: SFNDR24024
Hmotnost: 0 kg
Popis produktu
Videoprůvodce
Popis produktu
Použití:
  • Napájení čerpadel s elektromotorem na 24 V DC s max. proudem 10 A.
  • Stabilizovaný zdroj na DIN lištu.
Technické informace
Podrobné technické infomace získáte kliknutím na PROSPEKT.
Vstup: 200 - 240 V AC, 50/60 Hz.
Výstup: 24 V DC, 10 A.
Spodní šroubové svorky - přívod:
  • L - napájecí vodič - hnědý (fáze).
  • N - pracovní vodič - modrý (nulák).
Nahoře zdvojené šroubové svorky - výstup: +24 V a -24 V DC
ZKONTROLOVAT stav přepínače - má být na 230 V AC.
Výrobce: Sunny Europe.
Záruka: 24 měsíců.
Dotaz na zboží
Dotaz na zboží "SFNDR24024 napájecí trafo z 230 V na 24 V DC"