Jak se vyhnout kritickým chybám při výběru čerpadla a domácí vodárny

PUMPA INOX LINE STP s motorem COVERCO

Nákupní rádce

Ponorná odstředivá čerpadla PUMPA INOX LINE STP s motorem Coverco na 230 V nebo 400 V mají rozvaděč z polykarbonátu vystužený skelnými vlákny a plovoucí oběžná kola vyrobená z Norylu®.
Ponorná odstředivá čerpadla PUMPA INOX LINE STP jsou určena pro čerpání čisté vody z vrtů od průměru 125 mm. Při čerpání vody ze studny nutno použít chladící plášť, který najdete na kartě PŘÍSLUŠENSTVÍ v nabídce čerpadla.
Ponorné čerpadlo není chlazeno čerpanou kapalinou, proto musí být při provozu celé ponořené.
Koncentrace mechanických nečistot nesmí překročit hodnotu 50 g/m3.
Čerpadlo se standardně dodává s kabelem o délce 1,7 m. Jeho prodloužení si můžete objednat v jeho nabídce na kartě PŘÍSLUŠENSTVÍ, nebo v naší nabídce PRODLOUŽENÍ KABELU ČERPADEL.
Prodloužení kabelu se provádí u provedení:

  • STP na 230 V čtyřžilovým kabelem (3 + 1 pro kondenzátor, spínací skříňka se musí k čerpadlu samostatně objednat, protože součástí elektromotoru není rozběhový kondenzátor).
  • STP na 400 V se použije čtyřžilový kabel (u třífázových elektromotorů není rozběhový kondenzátor).

Některé typy čerpadel se dodávají už s kabelem, jeho délka je uvedena v nabídce.
Oba nabízené elektromotory obsahují nezávadný olej.

Postup při výběru

  • Nejdříve se rozhodněte, zda u daného typu čerpadla PUMPA INOX LINE STP je pro Vás výhodnější provedení na 230 V nebo 400 V. V případě volby 230 V je třeba ještě dokoupit spínací skříň, kterou najdete na kartě PŘÍSLUŠENSTVÍ v nabídce vybraného typu čerpadla (bez ní není elektromotor čerpadla funkční). U čerpadel na 230 V s dvoudrátovým motorem ji není třeba použít.
  • Provedení STP se dodává v provedení s motorem Coverco a s dvoudrátovým motorem, žádné nemá atest pro použití na pitnou vodu.
  • Pokud chcete čerpadlo ovládat pomocí řídící jednotky s frekvenčním měničem, tak musíte zvolit u napětí 230 V provedení s "normálním" motorem a spínací skříňkou (ne dvoudrátový motor s integrovaným kondenzátorem).
  • Mimo spínací skříňky je třeba k čerpadlu ještě objednat požadovanou délku kabelu.
Klikněte zde pro více informací
Hledání podle ceny
Cena:
0 Kč
0 Kč

Prazdna kategorie