Jak se vyhnout kritickým chybám při výběru čerpadla a domácí vodárny

Nákupní rádce

Filtr na dešťovou vodu z ní odstraní mechanické nečistoty. Zásobní nádrž na dešťovou vodu se proto nezanáší, nemusí se čistit a čerpadlo nemůže být poškozeno sedimentem přisátým ze dna. Nedochází také k zanášení armatur instalovaných v rozvodu dešťové vody včetně trysek postřikovačů.
Výběr filtru na dešťovou vodu se provádí podle místa a podmínek instalace.
V naší nabídce najdete následující filtry na dešťovou vodu:

  • Okapový filtr WISY RS na plastové nebo kovové svodové potrubí (vertikální instalace) v různém barevném provedení.
  • Vířivý filtr WISY LineAr 100 na horizontální potrubí DN110 vhodný do nádrže na dešťovou vodu. Max. plocha střechy je 246 m2.
  • Vířivý filtr WISY WFF na horizontální potrubí DN 100 a 150 s různou velikostí ok (0,28 a 0,44 mm). Max. plocha střechy je 200 a 500 m2.
Klikněte zde pro více informací

WISY LineAr 100 VA nerezový vířivý filtr na dešťovou vodu

Instalace do horizontálního potrubí DN 100 v nádrži, plocha střechy do 246 m2.

2891
Cena: 15 002 Kč  s DPH 12 398 Kč  bez DPH
Odložená platba Twisto Možnost odložení zaplacení
zboží až o 30 dnů
Množství: ks
Doprava:
ZDARMA
Dostupnost: Skladem
Doručení: Do 2 pracovních dnů
Kód zboží: LF110001
Hmotnost: 0 kg
Vyrábí: Logo_wisy
Popis produktu

Popis produktu

Použití:
- K filtraci dešťové vody pro WC, pračku a zahradu. Filtr na dešťovou vodu z ní odstraní mechanické nečistoty. Zásobní nádrž na dešťovou vodu se proto nezanáší, nemusí se čistit a čerpadlo nemůže být poškozeno sedimentem přisátým ze dna. Nedochází také k zanášení armatur instalovaných v rozvodu dešťové vody včetně trysek postřikovačů.
- Pro střešní plochy do 246 m2 (dle DIN 1986).
- K zabudování do zásobní nádrže dešťové vody.
- Do horizontálního potrubí DN 100.

Technické informace
Podrobné informace získáte kliknutím na odkaz na PROSPEKT. Přehled o celém vyráběném sortimentu najdete po kliknutí na odkaz na KATALOG (anglicky).
Filtr LineAr 100 VA z nerezové oceli se snadno umístí do stávající nebo nově instalované nádrže, nevyžaduje žádné zemní práce.
Mezi nátokovým potrubím dešťové vody a potrubím pro odtok nečistot je rozdíl pouhých pěti centimetrů, neovlivní proto spád potrubí.
Nečistoty jako listí, mech a další naplaveniny se zachytí svisle stojící filtrační vložce, které spadnou dolů, odkud jsou odplaveny na rozdíl od filtrů s horizontální filtrační plochou, která se rychle zanáší nečistotami. Průměr potrubí zůstává u filtru LineAr VA 100 v plné míře zachován. Filtrem projde bez problému například míč o průměru 100 mm splavený při dešti ze střechy.
Velikost ok filtru 0,37 mm.
Filtr LineAr 100 VA je robustní, jednotlivé části jsou z nerez oceli. Nemá žádné opotřebitelné díly ani pohyblivé části, které by mohly ohrozit jeho funkčnost.
Záruka 5 roků.

Dotaz na zboží

Dotaz na zboží "WISY LineAr 100 VA nerezový vířivý filtr na dešťovou vodu"